Obec Vrbice http://www.vrbice.cz/verejne-zasedani-rss cs Veřejné zasedání zastupitelstva dne 29.4.2019 http://www.vrbice.cz/verejne-zasedani-zastupitelstva-dne-29.4.2019 Mon, 20 May 2019 00:00:00 +0200 Veřejné zasedání zastupitelstva dne 19.2.2019 http://www.vrbice.cz/verejne-zasedani-zastupitelstva-dne-19.2.2019 Tue, 19 Feb 2019 00:00:00 +0200 Veřejné zasedání zastupitelstva dne 20.12.2018 http://www.vrbice.cz/verejne-zasedani-zastupitelstva-dne-20.12.2018 Thu, 20 Dec 2018 00:00:00 +0200 Veřejné zasedání zastupitelstva dne 27.11.2018 http://www.vrbice.cz/verejne-zasedani-zastupitelstva-dne-27.11.2018 Tue, 27 Nov 2018 00:00:00 +0200 Ustavující zasedání zastupitelstva dne 5.11.2018 http://www.vrbice.cz/ustavujici-zasedani-zastupitelstva-dne-5.11.2018 Fri, 16 Nov 2018 00:00:00 +0200 Veřejné zasedání zastupitelstva dne 2.10.2018 http://www.vrbice.cz/verejne-zasedani-zastupitelstva-dne-2.10.2018 Tue, 02 Oct 2018 00:00:00 +0200 Veřejné zasedání zastupitelstva dne 7.8.2018 http://www.vrbice.cz/verejne-zasedani-zastupitelstva-dne-7.8.2018 Tue, 07 Aug 2018 00:00:00 +0200 Veřejné zasedání zastupitelstva dne 22.5.2018 http://www.vrbice.cz/verejne-zasedani-zastupitelstva-dne-22.5.2018 Tue, 22 May 2018 00:00:00 +0200 Veřejné zasedání zastupitelstva dne 24.4.2018 http://www.vrbice.cz/verejne-zasedani-zastupitelstva-dne-24.4.2018 Tue, 24 Apr 2018 00:00:00 +0200 Veřejné zasedání zastupitelstva dne 22.2.2018 http://www.vrbice.cz/verejne-zasedani-zastupitelstva-dne-22.2.2018 Thu, 22 Feb 2018 00:00:00 +0200 Veřejné zasedání zastupitelstva dne 19.12.2017 http://www.vrbice.cz/verejne-zasedani-zastupitelstva-dne-19.12.2017 Tue, 19 Dec 2017 00:00:00 +0200 Veřejné zasedání zastupitelstva dne 24.10.2017 http://www.vrbice.cz/verejne-zasedani-zastupitelstva-dne-24.10.2017 Tue, 24 Oct 2017 00:00:00 +0200 Veřejné zasedání zastupitelstva dne 12.9.2017 http://www.vrbice.cz/verejne-zasedani-zastupitelstva-dne-12.9.2017 Tue, 12 Sep 2017 00:00:00 +0200 Veřejné zasedání zastupitelstva dne 13.6.2017 http://www.vrbice.cz/verejne-zasedani-zastupitelstva-dne-13.6.2017 Tue, 13 Jun 2017 00:00:00 +0200 Veřejné zasedání zastupitelstva dne 4.4.2017 http://www.vrbice.cz/verejne-zasedani-zastupitelstva-dne-4.4.2017 Tue, 04 Apr 2017 00:00:00 +0200